Vítáme Vás na našem novém e-shopu. Nemůžete nalézt co hledáte, chybí velikost, nebo máte speciální přání? Kontaktujte nás. Společně najdeme řešení.

Náš kód: P162442

GPS navigace Navitel G550 moto

GPS navigace na motorku, displej 4,3" s rozlišením 480 × 272 px, Bluetooth, FM a Přehrávač hudby, Micro SD max. 32GB, vnitřní paměť 8 GB, mapy ČR + Evropa, Databáze radarů, Dotykový displej, Doživotní aktualizace map Přes počítač, jazyk rozhraní čeština

Více informací
3 499 Kč Včetně DPH
2 892 Kč Bez DPH
Na objednávku
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Vybíráme pro Vás     Doplňky na motorky

GPS navigace Navitel G550 moto
3 499 Kč
+ -

Popis a parametry

Moderní navigace

NAVITEL G550 je robustní motocyklová navigace ovladatelná i v rukavicích s displejem o úhlopříčce 4,3 palce.

Perfektní řešení pro váš motocykl

NAVITEL G550 je vodotěsný, odolný proti nárazům a prachu, takže jej můžete bezpečně používat za všech povětrnostních podmínek. Zařízení splňuje mezinárodní standard IP-67.

Přesná navigace

Software Navitel Navigator nabízí hlasové pokyny a vizuální znázornění, které vám pomohou se soustředit pouze na řízení. Uživatel bude informován, zda překročí rychlostní limit nebo se přiblíží k dopravní kameře.

Mapy 47 zemí

Balíček map předinstalovaných na NAVITEL G550 zahrnuje 43 evropských zemí, Bělorusko, Kazachstán, Rusko a Ukrajinu. Další mapy lze zakoupit a nainstalovat pomocí Navitel Navigator Update Center. Zařízení používá microSD až 32 GB pro ukládání dalších map a mediálních souborů.

Dodávané příslušenství

NAVITEL G550 můžete použít také v automobilu - veškeré potřebné příslušenství je součástí balení. Součástí každé krabičky je nabíječka a držák do auta."

Obsah balení


Navigační zařízení NAVITEL G550 MOTO Napájecí adaptér na motocykl Napájecí adaptér do vozidla Držák na GPS navigaci Držák na motocykl Držák do auta USB kabely Plastová pinzeta Stylus Uživatelská příručka Záruční list

Technická specifikace

Předinstalované mapy Albánie, Andorra, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Chorvatsko, Island, Itálie, Kazachstán, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Severní Makedonie, Malta, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, ostrov Man, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Spojené království, Srbsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Vatikán
Náš kód: P162442
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání