Vítáme Vás na našem novém e-shopu. Nemůžete nalézt co hledáte, chybí velikost, nebo máte speciální přání? Kontaktujte nás. Společně najdeme řešení.

Náš kód: P174734

Pouze osobní odběr s platbou předem.

Sportsman 570 EPS

Nový model 2024 osvědčeného a nejprodávanějšího modelu Polaris Sportsman 570. Oproti modelu 2023 vylepšené utěsnění variátoru a silnější brzdy což znamená zvýšení hmotnosti taženého přívěsu.

 

Více informací
258 990 Kč Včetně DPH
214 041 Kč Bez DPH
3 - 5 dní
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     ATV     Vybíráme pro Vás

Sportsman 570 EPS
258 990 Kč
+ -

Popis a parametry

Verze s posilovačem.

LED světla, přední nosič, 12" plechová kola.

Homologace t3b (u L7e se cena může lišit)

NEJLEPŠÍ ČTYŘKOLKU JSME JEŠTĚ VYLEPŠILI

Může být legendární Sportsman ještě lepší? Ano! Nejoblíbenější čtyřkolku světa jsme kompletně přepracovali, aby byla ještě schopnější, silnější a všestrannější. K tomu vyhlášeně robustní konstrukce, atraktivnější design a příkladná ovladatelnost. To je nový Sportsman 570.

JEŠTĚ SCHOPNĚJŠÍ V TERÉNU

Větší zdvihy vpředu a nejlepší nezávislé zadní zavěšení ve třídě. Výsledkem je podvozek, který s přehledem zvládá všechny díry a nerovnosti. Ultrarychlý systém pohonu všech kol zajišťuje v každé situaci maximální trakci, ihned jak jí potřebujete. Nejvyšší světlá výška v této třídě vám umožní zdolávat ještě větší překážky.

JEŠTĚ PRAKTIČTĚJŠÍ

Tišší, odolnější, uživatelsky přívětivější. Výkonnější baterie se snadno přístupnou nabíjecí zásuvkou zajišťuje spolehlivé starty. Utěsněná ramena zvyšují jízdní komfort a výrazně snižují nároky na údržbu. Velké 25" pneumatiky se šestiplátnovou konstrukcí znamenají, že většina defektů je minulostí.

JEŠTĚ VŠESTRANNĚJŠÍ

Nové integrované úložné prostory pojmou nyní daleko více nepostradatelných drobností. Na nosičích uveze Sportsman 120 kg, celkově 232 kg, a díky vysoké tažné síle utáhne vlek o hmotnosti až 830 kg. Široká nabídka originálního příslušenství je ideálně přizpůsobená modernímu off-roadovému životnímu stylu.

VÝKONNĚJŠÍ A LEPŠÍ, NEŽ KDY PŘEDTÍM

Nový Sportsman jezdí stejně dobře jako vypadá. Legendární nezávislé zadní zavěšení pohlcuje nárazy nyní ještě lépe díky zvětšenému zdvihu. Také jsme zvětšili světlou výšku, aby byl Sportsman ještě výkonnější a lepší, než kdy předtím.

POHON VŠECH KOL ON-DEMAND TRUE AWD

Každý výrobce tvrdí, že jeho čtyřkolka má pohon všech kol. Ale pouze Sportsman dokáže rozpoznat i sebemenší ztrátu trakce a automaticky ihned přenese výkon na kola s trakcí.

VYLEPŠENÁ MOTOROVÁ BRZDA

Díky vylepšenému variátoru s integrovaným systémem brzdění motorem (EBS) je jízda s modely EPS ještě plynulejší a brzdění ještě účinnější.

NEJVYŠŠÍ ZDVIHY VE SVÉ TŘÍDĚ

Se zdvihem 24,1 cm nezávisle zavěšených zadních kol mění Sportsman nerovnosti na zábavu. Sportsman vám dá důvěru vždy: na rozbitých cestách, v lese i v těžkém terénu.

NA ODOLNOSTI ZÁLEŽÍ

I když jste známý jako číslo jedna v oboru tak jako Sportsman, musíte to stále znovu dokazovat. Robustnost a odolnost ho učinily skvělým, a teď je nový Sportsman 570 ještě silnější a sebevědomější, než kdykoli předtím.

RAMENA S UTĚSNĚNÝMI POUZDRY

Bláto, voda, prach už nemají šanci. Nové utěsněné uložení A-ramen eliminuje nežádoucí hluky, zajišťuje klidnější jízdu a snižuje nároky na údržbu.

VÝKONNĚJŠÍ BATERIE

Díky nové startovací baterii s kapacitou vyšší o 78% spolehlivě nastartujete i v silných mrazech.

SNADNÉ NABÍJENÍ

I když právě nejezdí, nabízí vám Sportsman 570 další přidanou hodnotu. Zásuvka pro nabíjení baterie přímo v palubní desce umožňuje mimořádně snadné nabíjení.

USNADNÍ VÁM PRÁCI

Chytrá řešení, schopnost dělat všechno, technologie Ride Command a stovky doplňků a příslušenství dělají z 570 jednu z nejspolehlivějších a nejoblíbenějších čtyřkolek světa.

MOTOR PROSTAR 44 HP

Dostatek výkonu a snadné dávkování. Motor ProStar s elektronickým vstřikováním paliva je v každé situaci perfektně ovladatelný - ať jedete na půl plynu, táhnete těžký přívěs nebo řádíte v divokém terénu.

SNADNÁ MONTÁŽ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pohodlí se vším všudy: Sportsman 570 je již z výroby dodáván včetně Plug and Play elektrické přípravy pro montáž radlice, navijáku nebo vyhřívání rukojetí. Stačí jen zapojit.

ZESÍLENÉ UCHYCENÍ NOSIČŮ

Nákladní nosiče s velkou nosností jsou nyní ještě odolnější díky zesíleným úchytům, které spolehlivě vydrží všechny otřesy při jízdě terénem.

Výrobce
Typ motoru 4T jednoválec
Objem válců 567 ccm
Převodovka automatická PVT P/R/N/L/H
Objem nádrže 17 l
Náš kód: P174734
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání