Vítáme Vás na našem novém e-shopu. Nemůžete nalézt co hledáte, chybí velikost, nebo máte speciální přání? Kontaktujte nás. Společně najdeme řešení.

Náš kód: P149929

Pouze osobní odběr s platbou předem.

Sportsman XP 1000 S

Největší a nejdrsnější ATV na světě.

Více informací
472 990 Kč Včetně DPH
390 901 Kč Bez DPH
Skladem
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     ATV

Sportsman XP 1000 S
472 990 Kč
+ -

Popis a parametry

SPORTSMAN XP 1000 S je toho nejlepším důkazem. Agresivní, 55 palců široký rozchod vás nadchne neuvěřitelnou jistotou, stabilitou a výbornými jízdními vlastnostmi. Široké pneumatiky Duro® Powergrip o velikosti 27 palců poskytují maximální trakci a vynikající kontrolu. A s 35,5 cm zdvihu budete králem i v nejnáročnějším terénu.

NOVÝ DRUH ZVÍŘETE

SPORTSMAN XP 1000 S vám dá sílu zvládnout každé dobrodružství. Čtyřkolka, která je také velmi úspěšná v závodech, zcela nově definuje hranice možností sportovně-rekreačních čtyřkolek. Extrémně široký rozchod a obrovská světlá výška mu dávají bezkonkurenční stabilitu a suverénní schopnosti v každém terénu.

ŠPIČKOVÁ OVLADATELNOST

Sportsman XP 1000 S dokáže mnohem víc, než jen dominovat v jakémkoli terénu. Nastavitelné tlumiče se zdvihem 29 cm a 35,5 cm nabízejí perfektní kontrolu. Díky řízení inspirovanému závodními modely si užijete přesné a jisté ovládání.

DŮVĚRA A SÍLA

Ať je terén drsný jak chce, SPORTSMAN XP 1000 S si s ním poradí. Rám je vyroben z o 31% větších trubek, aby byl pevnější. Vylepšená převodovka je o 25% robustnější. A o 15 % zesílený přední diferenciál pochází přímo z našeho nejbytelnějšího RANGERA XP 1000.

ZCELA NOVÝ, LEPŠÍ NEŽ KDY PŘEDTÍM

Mimořádně oblíbenou čtyřkolku jsme od základu přepracovali. Vyladili jsme design, použili robustnější komponenty, k tomu dali neuvěřitelný výkon a vynikající terénní schopnosti. To všechno proto, abyste snadno zvládli i ty nejextrémnější terény. S novým SPORTSMANEM XP 1000 S jste připraveni na všechno, co vám příroda postaví do cesty.

ODOLNĚJŠÍ RÁM

Vyvinuli jsme zcela nový rám z trubek o průměru o 31% větším než dříve - nejpevnější, jaký jsme kdy vyrobili. Výsledek: SPORTSMAN XP 1000 S čeká jen na to, až ho budete prohánět tím nejextrémnějším terénem.

ODOLNĚJŠÍ PŘEDNÍ DIFERENCIÁL

Nový Sportsman XP 1000 S využívá osvědčený přední diferenciál včetně poloos z modelu RANGER XP 1000. Pevnost a odolnost těchto součástí se tak zvýšila o 15%.

JEŠTĚ ROBUSTNĚJŠÍ PŘEVODOVKA

Jiné čtyřkolky drsně jen vypadají, ale SPORTSMAN XP 1000 S takový opravdu je. Zcela nová o 25% odolnější převodovka je navržena tak, aby spolehlivě fungovala v souladu s většími zdvihy odpružení, vyšší světlou výškou a 27palcovými pneumatikami Duro® Powergrip.

KRÁL OFF-ROADU

Kam se jiné čtyřkolky ani neodváží, tam nový SPORTSMAN XP 1000 S projede bez problémů. Díky větším zdvihům odpružení, lepší trakci a zlepšeným schopnostem nemá soupeře. Předčí vaše očekávání. Stručně řečeno - SPORTSMAN XP 1000 S opět posunul hranice.

PŮSOBIVÁ STABILITA

Objevte novou úroveň stability a extrémního výkonu. SPORTSMAN XP 1000 S je první čtyřkolkou na světě s rozchodem 55 palců. Díky tomu má takovou úroveň stability a ovladatelnosti, jaká byla v této třídě dříve nemyslitelná. Se SPORTSMANEM XP 1000 S můžete zdolávat hluboce vyjeté koleje, těžce rozbité horské stezky, šplhat po skalách.

NEMĚNÍ STOPU PŘI PROPRUŽENÍ

S novým SPORTSMANEM XP 1000 S je změna rozchodu při propérování minulostí. Exkluzivní systém řízení ProSteer eliminuje tzv. bump steer efekt. A další výhoda: systém tlumí nárazy a nerovnosti tak, že jsou v řídítkách sotva patrné.

PŘEKVAPIVĚ PRAKTICKÝ

I přes svůj sportovní talent je SPORTSMAN XP 1000 S velmi schopný pomocník, který zvládne i náročné práce. Na nosičích uveze 91 kilo vpředu a 136 vzadu, a s tažnou silou až 830 kg odvezete vše, co potřebujete a ještě více.

Výrobce
Typ motoru ProStar 4taktní SOHC dvouválec
Objem válců 952 ccm
Převodovka automatická PVT P/R/N/L/H
Objem nádrže 19.9 l
Celkové rozměry vozidla 234.9 x 144.2 x 143.5 cm
Hmotnost 450 kg
Homologace t3b
Náš kód: P149929
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání